MALONOGOMETNA ZAVRŠNICA

Završne utakmice prva polufinalna i finalna utakmica, odigrane su  u dogovoreno vrijeme na sam blagdan. Prva utakmica u 19.30 sati  odigrana je između Donjeg Prološca i Ciste Provo. Pobijedio je Donji Proložac  rezultatom 3:1. Finalna utakmica održana je između Studenaca i Kvadro Intelekta.I ovu finalnu utakmicu izgubila je momčad Studenaca rezultatom 5:4 na penale. Finalna utakmica privukla je veliki broj posjetitelja. Momčad Studenca je vodila do samoga kraja. U zadnjih deset minuta pali su u igri i primili gol u zadnjoj minuti. Momčad Kvadro Intelekta dobila je  penale, a time i prvu nagradu.

Najbolji strijelac malonogometnog turnira je  Stipe Omrčen. Organizatorima turnira sve pohvale zbog korektnog suđenja , korektne igre i iznimno dobre organizacije. Za ilustraciju tijekom malonogometnog turnira nekoliko stotina ljudi je koristilo prostore Osnovne škole za svoje potrebe. Nitko nije uništio niti jedan predmet. Prostori kao da nisu korišteni, a to govori o izrazitoj kulturnoj razini svih posjetitelja i brizi za opće dobro. Na tome hvala svima!